نتایج جستجو برای عبارت :

در چه زمان هایی عسل همانند سم می شود

زمان زمان زمان زمان زمان زمان زمان زمان زمان زمان زمان زمان زمان زمان زمان زمان زمان زمان زمان زمان زمان زمان زمان زمان زمان زمان زمان زمان زمان زمان زمان زمان زمان زمان زمان زمان زمان زمان زمان زمان زمان زمان زمان زمان زمان زمان زمان زمان زمان زمان زمان زمان زمان زمان زمان زمان زمان زمان زمان زمان زمان زمان زمان زمان زمان زمان زمان زمان زمان زمان زمان زمان زمان زمان زمان زمان زمان زمان زمان زمان زمان زمان زمان زمان زمان زمان زمان زمان زم
در چه زمان هایی عسل همانند سم می شود
کارشناس مواد غذایی درباره اینکه در چه زمان هایی عسل مانند سم می شود می گوید که عسل برای کودکان زیر یکسال دقیقا مانند سم است چرا که بوتولیسم یک بیماری فلج کننده جدی می‌باشد که توسط سم تولید شده از باکتری کلستریدیوم بوتولینوم ایجاد می‌شود.ادامه مطلب در چه زمان هایی عسل همانند سم می شود ادامه مطلب...
میدونید 
من این شرایط رو عین شرایط جنگ میبینم 
چه بسا که میگن این ویروس حتی ساخته شده توسط آمریکا بوده
پس جنگ هم میتونه باشه
مثل هشت سال دفاع مقدس هزاران نفر دارن میجنگند 
صدا و سیما فعالیت داره تا حوصله ی مردم سر نره در خانه ها و اینکه مردم هول نکنند.
سپاه و وزارت دفاع در حال خدمتند 
شرکت های لوازم بهداشتی و... در حال تولید مضاعفند
معلمین مدارس و آموزش و پرورش در حال فعالیتند
و پرستاران و پزشکان که در خط مقدم در حال فعالیتند
دولت و... در حال فعا
ستاره دوست داشتنی و محبوب من ، خورشید 
اینک ساعت ۲ شب هست و لحظه لحظه در انتظارت هستم ، من همیشه به وجودت نیاز دارم همانند موجودات دیگر زمین اما این لحظات خیلی خیلی سریع تر .
می خواهم آگاهت کنم اما نمی دانم چطور ؟
می دانی من افسردگی فصلی دارم ، بی نظمی خواب ، بی نشاطی مزمن امانم را بریده ، کجایی ؟ 
هیچ مسکنی همانند تو نیست ، آخ که این زمستان بی رحم تمام شود ...

امام باقر علیه السلام:
هیچ طمعى همانند مسابقه دادن براى کسب مقام، و هیچ عدالتى همانند انصاف، و هیچ تجاوزى همانند ستم کردن، و هیچ ستمى همانند پیروى از هواى نفس نیستلاحِرصَ کَالمُنافَسَةِ فِی الدَّرَجاتِ، ولا عَدلَ کَالإِنصافِ، ولا تَعَدِّیَ کَالجَورِ، ولا جَورَ کَمُوافَقَةِ الهَوى
تحف العقول، صفحه286
*معجزه بی نظیر*
 سوره_اسراء آیه ۸۸
قُل لَئِنِ اجتَمَعَتِ الاِنسُ عَلی اَن یَاتُوا بِمِثلِ هذا القُرآنِ لا یَاتُونَ بِمِثلِهِ وَ لَو کانَ بَعضُهُم لِبَعضٍ ظَهیرا
بگو: اگر (تمام) انس و جن گِرد آیند تا همانند این قرآن را بیاورند، نمی‌توانند مثل آن را بیاورند، هرچند که بعضی پشتیبان و یاور دیگری باشند
 تفسیر_و_توضیح
آیه با صراحت تمام همه جهانیان از کوچک و بزرگ، عرب و غیر عرب دعوت به مقابله با قرآن کرده و میگوید: اگر فکر میکنید قرآن سخن خدا نیست ش
#حدیث_مهدوی 
امام صادق(ع)
«ان لصاحب هذا الامر غیبة، المتمسک فیها بدینه کالخارط لشوک القتاد».
«برای صاحب این امر غیبتی است که هر کس در زمان غیبت او به دین خود چنگ بزند، همانند کسی است که خارهای درخت قتاد را با دست پاک کند».
اثباة الهدة/ ج3/ ص534
#حدیث_مهدوی

امام صادق(ع)
«ان لصاحب هذا الامر غیبة، المتمسک فیها بدینه کالخارط لشوک القتاد».
«برای صاحب این امر غیبتی است که هر کس در زمان غیبت او به دین خود چنگ بزند، همانند کسی است که خارهای درخت قتاد را با دست پاک کند».
اثباة الهدة/ ج3/ ص534
جراحی یک تکنولوژی متشکل از معالجه فیزیکی بر روی بافت‌ها می‌باشد. 
به عنوان یک اصل کلی، عمل زمانی به عنوان یک جراحی در نظر گرفته می‌شود که شامل برش بافت‌های بیمار یا انسداد زخم قبلاً پایدار می‌باشد. عمل‌های دیگر که ضرورتاً تحت این مقوله قرار نمی‌گیرند (همانند آنژیوسکوپی یا آندوسکوپی) ممکن در صورتی بعنوان جراحی در نظر گرفته شوند که شامل عمل جراحی «عمومی» همانند استفاده از محیط استریل
ادامه مطلب
از زمانی که دیدم تو را همانند چراغی خانه ام را روشن کردی در تاریکی های محض شب های تنهایی و بی کسی، آمدی و شدی سبب، که دوست بدارم این سیاهی مطلق را . نه ،نه فقط چراغ خانه بلکه چراغ دل من شدی ، اما حال... .در پیچ و تاب حوض برای چندمین بار خانه ی کوچک، آسمانی، بدون ابرم را دور زدم که نگاهم به خورشید افتاد ، آرام آرام گل روغنی خورشید به پوست پرتقالی تبدیل شد و پایین و پایین تر رفت وآسمان را تنها گذاشت.رنگ آبی آسمان به سیاهی تبدیل شد و سکوتی محض بر دل آسم
چه غذاهایی را نباید به طوطی خود بدهید.
 اگر چه طوطی ها همانند انسان ها همه چیز خوار هستند و می تواند از تمامی غذاها تغذیه کنند اما همانند انسان برخی از مواد غذایی برای استفاده طوطی ها ممنوعیت دارد.
مشاوره و آموزش و درمان بیماریهای حیوانات
به عنوان مثال شما نباید از آووکادو و شکلات برای تغذیه طوطی خود استفاده نمایید. علاوه بر این الکل از جمله مواد سمی برای طوطی می باشد. در رژیم غذایی طوطی به هیچ وجه نباید کافئین وجود داشته باشد.
-بادام زمینی که
#ارتباط_و_انس_با_امام زمان(عج)_2
اکنون امام زمان (عج) پدر همه امت است اما آیا ما پدر خود را میشناسیم⁉️و با او در ارتباط هستیم ❓ و آنچنان کهپیامبر (ص)از ما انتظار دارند به ایشانمحبت میکنیم ❓آیا به اندازه پدرمان ، با ایشان انس داریم❓
انس فراتر از محبت و دوستی است در واقع محبت و دوستی مقدمه اُنس گرفتن است‌. 
انیس به معنی انس گیرنده و خوی گیرنده است.
هنگامی که رابطه‌ اُنس میان دو دوست برقرار شد، چنان به یک‌دیگر دل می‌بندند که جدایی و فراق را بد
{امام زمان(عج) از منظر روایات - شماره 30}

همانند زنبور

امیر المومنین(ع) می فرمایند: "به سان زنبور در میان پرندگان باشید. تمامی پرندگان آن را ضعیف می شمارند، و اگر می دانستند چه برکتی در درون خود دارد، چنین نمیکردند.
با مردم با زبان ها و بدن هایتان معاشرت کنید و با قلوب و اعمالتان دوری گزینید.
قسم به کسی که جانم به دست اوست، آنچه را دوست دارید نخواهید دید، مگر پس از آنکه برخی از شما در چهره ی برخی دیگر آب دهان بیاندازند و برخی از شما برخی را دروغگ

✍ مجید یونسیان، روزنامه‌نگار و تحلیلگر سیاسی

دولت روحانی در شرایطی تصمیم به افزایش قیمت بنزین گرفت که زمان و شرایط اجتماعی و سیاسی مناسب چنین شوکی نبود و پیامدهایش گریبانگیر کل کشور خواهد شد. 

همانطور که نسنجیده و بی‌برنامه دلار چهارهزار و دویست تومانی را به اقتصادی تحمیل کردند که همانند ماشین بی‌راننده‌ای در سراشیبی بود که نه ترمز درست و حسابی داشت و نه چشم‌انداز جاده‌ای هموار؛ نتیجه آن‌هم بر همگان روشن است.

ادامه مطلب
نتایج پیوند ابرو هم مانند پیوند مو به‌ یک‌ باره خود را نشان نمی‌دهند. در طول مدت جراحی، یک متخصص کاشت مو خوب حدود ۵۰ تا ۶۰۰ گرافت به ابرو پیوند می‌زند و این تعداد بستگی به میزان پرپشتی دلخواه شما و تنکی ابروهای طبیعی‌تان دارد. معمولاً به‌طور متوسط بین ۵۰ تا ٣۵۰ گرافت پیوند زده می‌شود. پس از اتمام جراحی معمولاً لایه‌ای دلمه روی موی پیوند زده‌ شده شکل می‌گیرد اما همراه با نشانه‌های قرمزی یا تورم باید پس از چند روز از بین برود.

معمو
#حدیث_مهدوی 
امام حسین(ع)
«اما ان الصابر فی غیبته علی الأذی و التکذیب، بمنزلة المجاهد بالسیف بین یدی رسول الله صلی الله علیه و آله».
«کسی که در زمان غیبت به آزار و انکار دشمنان صبر کند همانند کسی است که در محضر رسول اکرم صلی الله علیه و آله و سلم جهاد کند».
کمال الدین صدوق/ ص317
Virtual CloneDrive
 دقیقا همانند یک CD-DVD درایو واقعی عمل میکند و فقط مجازی است. شما به راحتی میتوانید ایمیج هایی که با نرم افزارهای دیگر این شرکت گرفته اید (CloneDVD و CloneCD) را با Virtual Clone Drive باز کرده و همانند DVD یا CD اصلی و فیزیکی از آن بهره ببرید.این نرم افزار یک مزیت بسیار خوبی که دارد این است که امکانات بسیاری را به صورت کاملا مجانی در اختیار کاربران قرار میدهد.
ادامه مطلب
کارت ها و مصدومیت ها: به جز کارت های قرمز حین بازی، کارت ها هیچ پیامدی ندارند و مصدومیت ها همانند دیگر تورنمنت ها ثبت می شوند.نگرش تیم: اثر نگرش دست گرمی/بازی فصل در افزایش/کاهش روحیه کمتر از مسابقات معمولی در لیگ یا حذفی است. البته اثر این دو نگرش بر ریت هافبک در حین بازی همانند دیگر بازی هاست.تمرین: بازی در یک مسابقه از لیگ قهرمانان هیچ نقشی در تمرین دیدن بازیکنان ندارد ( یعنی دقایق بازی در لیگ قرمانان، جزء دقایق تمرینی بازیکنان محسوب نمی ش
لیست قدرتمندترین ارتش‌های جهان در سال 2019 همانند هر سال توسط موسسه گلوبال فایر پاور منتشر شده است. این موسسه هر ساله با بررسی بیش از 50 فاکتور مختلف این لیست خود را تهیه و منتشر می‌کند. براساس این لیست همانند چند دهه گذشته آمریکا، روسیه و چین در رتبه های اول تا سوم قرار دارند.
همچنین ایران نیز در این لیست در رتبه 14 و بالاتر از کشورهایی مانند اسرائیل، پاکستان، کره شمالی و اسپانیا قرار دارد. شما می توانید در سایت دانش ویکی لیست قدرتمندترین ارتش
#حدیث_مهدوی 
کلام امام زمان(عج)
ان الله تعالی هو الذی خلق الأجسام وقسّم الأرزاق لأنه لیس بجسم ولا حالٍ فی جسم لیس کمثله شیء وهو السمیع العلیم
ای شیعه ما تنها خداوند متعال است که اجسام را خلق و روزى‌ها را تقسیم کرده است؛ زیرا او جسم یا حلول کننده در جسم نیست. چیزى همانند او نیست. او شنوا و داناست.
منابع:الغیبة (للطوسی)/ کتاب الغیبة للحجة / النص / 294 / 4 - فصل بعض معجزات الإمام المهدی ع و ما ظهر من جهته ع من التوقیعات على یدی سفرائهالإحتجاج على أهل ال
همه ‌ما کم و بیش با دنیای تکنولوژی سامسونگ آشنا هستیم.
شرکتی که از گوشی‌، تلویزیون و جاروبرقی هوشمند گرفته تا ریزترین قطعات این
دستگاه‌ها را تولید می‌کند. اما بحث لپ‌تاپ بحث جداگانه‌ایست. با اینکه
سامسونگ درطی سال‌های گذشته لپ‎‍‌تاپ های متعددی روانه بازار کرده است، این
غول تکنولوژی هنوز نتوانسته همانند دیگر حوزه‌ها موفق عمل کند. اما سامسونگ دست از تلاش برنداشته و امسال، با عرضه گلکسی Book Flex
قصد دارد این بازار را نیز همانند دیگر حو
شاید صحبت کردن در جمع کمی برایتان سخت باشد؛ اما نگران نباشید. افراد زیادی همانند شما هستند. خیلی از افراد دچار کمرویی هستند و همواره تلاش می کنند روش‌هایی برای درمان کمرویی خود پیدا کنند. البته برای موفقیت در این مسیر، باید شرایطی که باعث خجالت و کمرویی‌تان می شود را شناسایی کنید، ذهنیت خود را در این مورد تغییر دهید، مکالمات راحت‌تر داشته باشید تا به‌مرور زمان مشکلتان حل شود. مطمئن باشید در یک روز نمی توانید به کمرویی غلبه کنید و برای تغی
سالاد فصل یکی از خوشمزه ترین و محبوب ترین سالادهای ایرانی است که اکثر ما در وعده های غذایی خود ، کنار غذای اصلی سرو می کنیم و یا اینکه در مجالس و مهمانی برای پذیرایی از مهمان ها استفاده می شود. شاید یکی از دلایل محبوب شدن بیش از حد سالاد فصل در بین ایرانیان ، دستور تهیه ساده آن و استفاده از مواد ساده همانند کاهو ، کلم ، خیار ، گوجه فرنگی و هویج می باشد.
به هر حال اگر با طرز تهیه سالاد فصل آشنایی ندارید ما در پست آموزش آشپزی بارونک ، مواد لازم
زبان انگلیسی یکی از زبان های ژرمنی است که آلمانی ها با اشغال بریتانیا در قرن پنجم بعد از میلاد توانستند آن را جایگزین زبان سلتی (Celtic) که تا آن زمان در بریتانیا صحبت می شد، کنند. البته زبانی که آلمانی ها (انگلیسی کهن) با خودشان به بریتانیا بردند با تغییراتی که با گذشت زمان در آن ایجاد شده به زبان انگلیسی کنونی تبدیل شده است.
انگلیسی کهن همانند انگلیسی که الان می شناسیم نیست. با این وجود ریشه بیشتر کلماتی که در زبان انگلیسی استفاده می شود مربوط ب
کنترلر دستگاه جوجه کشی به عبارتی یک مغز متفکر برای کنترل پارمترهای دما،رطوبت،چرخش تخم و بسیاری از اپشن های جانبی است.یک کنترلر جوجه کشی مثل یک ای سی یو در ماشن های انژکتور است.که بدون این ای سیو ها عملکرد ماشین های انژکتوری بی معنا خواهد بود.همانطوری که گفته شد یک کنترلر دستگاه جوجه کشی برای پرامترهای مهم دما و رطوبت و چرخش تخم و تهویه استانداردو برخی اپشن های جانبی که به ان پرداخته می شود.
کنترل دما 
برای  دما کنترلر همانند یک ترموستات تما
یکی از فراخوان‌ها و همایش‌هایی که در سال تحصیلی ۹۸-۹۹ نیز همانند سال‌های گذشته برگزار می‌گردد پرسش مهر ۹۸-۹۹ رئیس جمهور است. امسال نیز همانند قبل رئیس جمهور محترم پرسش مهر ۹۹-۹۸ رئیس جمهور را در رابطه با مسائل روز جامعه برای قشر فرهنگی و دانش‌آموزان مطرح کرده است.تحقیق پرسش مهر ۹۹-۹۸ آیا محیط مدرسه دلپذیر، دلخواه و شاد است
حسن روحانی پرسش مهر سال تحصیلی ۹۹-۹۸ را به موضوع وضعیت محیط مدارس اختصاص داد و از دانش آموزان سوال کرد: «محیط مد

آن دسته از راهکارهایی است که یک شرکت از آن تبعیت می‌کند تا در جامعه به شکلی منسجم، واحد و برای اهداف دراز مدت دیده شود. این راهکارها شامل اهداف و قوانین شرکت، نوع تعامل با شرکت‌های دیگر و جامعه در کنار هویت ‌بصری که از آن دیده می‌شود. هویت ‌بصری نیز شامل تمامی تبلیغات و پوسته ظاهری شرکت در تعامل با جامعه است، همانند نام یک شرکت، لوگو و آیکن‌های مورد استفاده، شعار تبلیغاتی، اصوات و آهنگ‌های بکار ‌رفته در تبلیغات، رنگ‌های خاصی که در تب
فکر میکردم روز ها همانگونه که می گذشت ، می گذرد ، همانند پارسال ، اما مثل اینکه این روز ها با سال های پیش فرق می کرد ، حال و هوای خاصی بود ، همه در پی کار های رفتنشان بودند و من هم همانند سال های گذشته به کار خودم مشغول بودم و هر وقت نگاهم به حرمش می افتاد با حسرت می گفتم : امسال را هم قسمتم نکردی ، اما آنطور جدی نبود ... 
ادامه مطلب
 دقیقا همانند یک CD-DVD درایو واقعی عمل میکند و فقط مجازی است. شما به راحتی میتوانید ایمیج هایی که با نرم افزارهای دیگر این شرکت گرفته اید (CloneDVD و CloneCD) را با Virtual Clone Drive باز کرده و همانند DVD یا CD اصلی و فیزیکی از آن بهره ببرید.این نرم افزار یک مزیت بسیار خوبی که دارد این است که امکانات بسیاری را به صورت کاملا مجانی در اختیار کاربران قرار میدهد.
ادامه مطلب

مثل کسانی که اموال خود را در راه خدا انفاق می کنند همانند بذری است که هفت خوشه برویاند و در هر خوشه یکصد دانه باشد .

هر دانه ای در هر زمینی هفت خوشه که در هر خوشه صد دانه باشد نمی رویاند 
بلکه باید دانه سالم ،زمین مستعد ،زمان مناسب ،و حفاظت کامل باشد . انفاق نیز همین طور است باید از مال حلال با قصد قربت بدون منت با شیوه نیکو و غیره باشد . 
انفاق تنها پاداش اخروی ندارد بر خلاف برخی ها که فکر می کنند جزای  کار نیک فقط در آخرت است .
قرآن کریم سوره
بإسمک الأعظم

ماه رجب ماه خدا، ماه حرمت و فضیلت از راه رسید، ماهی که مومنان با ورود به آن باید توشه ای برگیرند تا بتوانند به نهایت مقصود یعنی ماه رمضان نایل آیند. ماه رجب به اندازه ای با اهمیت است که گویند هر آنکس که این ماه مبارک را درک کند و عبادت های خاص آن را به جای آورد همانند روزی که از مادر زاده شد، از تمامی گناهان پاک خواهد شد."رجب" نامی است بهشتی، نام نَهرى در بهشت که از شیر سفیدتر و از عسل شیرین تر است از این رو هر که خود را از آلودگی ها
بإسمک الأعظم

ماه رجب ماه خدا، ماه حرمت و فضیلت از راه رسید، ماهی
که مومنان با ورود به آن باید توشه ای برگیرند تا بتوانند به نهایت مقصود
یعنی ماه رمضان نایل آیند. ماه رجب به اندازه ای با اهمیت است
که گویند هر آنکس که این ماه مبارک را درک کند و عبادت های خاص آن را به
جای آورد همانند روزی که از مادر زاده شد، از تمامی گناهان پاک خواهد شد. "رجب"
نامی است بهشتی، نام نَهرى در بهشت که از شیر سفیدتر و از عسل شیرین تر
است از این رو هر که خو
این نان را می‌توان برای صبحانه همراه با پنیر ذوب شده همانند یک کوئسادیلا استفاده کرد و یا همانند تاکو چند نوع ماده غذایی خام و پخته را در آن قرار دهید. من ترجیح می‌دهم آن را همراه تخم‌مرغ صبحانه مصرف کنم.
مواد لازم برای ۶ عدد نان تورتیلای گل‌کلم
سر گل‌کلم: ۳/۴ یک عدد بزرگ (یا دو پیمانه برنج گل‌کلم)
تخم‌مرغ: ۲ عدد (یا فلکس اگ برای گیاهخواران)
گشنیز: ۱/۴ پیمانه خرد شده
لیموی متوسط: ۱/۲ یک عدد
نمک و فلفل: مقداری برای مزه
طرز تهیه
۱. فر را با حرارت ۱
#صله_امام
در کتاب من لا یحضره الفقیه در باب صله امام آمده که: از امام صادق علیه السلام درباره فرموده خداى - عزّوجلّ - : مَنْ ذَا الَّذِی یُقْرِضُ اللَّهَ قَرْضاً حَسَناً؛ چه کسى به خداوند وام نیکویى مى دهد، سؤال شد. آن حضرت فرمود: درباره صله امام نازل شده.

امام صادق (ع) فرمودند:
 هرکس پندارد که امام به آنچه در دست مردم هست احتیاج دارد، کافر است. جز این نیست که مردم نیازمندند که امام از ایشان بپذیرد. خدا امر فرموده که از اموال آنان صدقه و زکات بگی
تعداد جلسات میکرودرم ابریژن
نتایج استفاده از پاکسازی صورت با دستگاه همانند بسیاری از درمان های غیر تهاجمی پوست، تجمعی بوده و در جلسات درمانی متعدد ظاهر می شوند. بطور مثال؛ برای لایه برداری پوست حداقل ۳ جلسه و برای درمان لک ها و ضایعات قهوه ای پوست ۶ الی ۱۵ جلسه درمانی لازم است. مدت زمان هر جلسه میکرودرم نیز به طور معمول بین ۱۰ الی ۱۵ دقیقه است.

http://WWW.NEGARSKIN.IRhttp://WWW.NEGARSKIN.IR
زیر اجاق دنیا همیشه روشن است. کم و زیاد بودن قوت شعله‌هایش هم به تو -که
چقدر کار و تلاش می‌کنی- بستگی دارد. ثمره تلاش و کوشش تو همانند محتویات
داخل ظرف روی اجاق است و تلاش و جدیت تو همانند قوت و ضعف شعله‌های اجاق!برای
اینکه مظروف ظرفت ته گرفته از بین نرود، یا خام پخت نماند... شعله جدیت و
همتت را در نسبت با کاری که انجام می‌دهی تنظیم کن! کارها نه به آن اندازه
بی‌اهمیت هستند که دست به انجام دادنشان نزنی، نه آنقدر پرارزش و حیاتی که
غیر از انجام
زیر اجاق دنیا همیشه روشن است. کم و زیاد بودن قوت شعله‌هایش هم به تو -که
چقدر کار و تلاش می‌کنی- بستگی دارد. ثمره تلاش و کوشش تو همانند محتویات
داخل ظرف روی اجاق است و تلاش و جدیت تو همانند قوت و ضعف شعله‌های اجاق!برای
اینکه مظروف ظرفت ته گرفته از بین نرود، یا خام پخت نماند... شعله جدیت و
همتت را در نسبت با کاری که انجام می‌دهی تنظیم کن! کارها نه به آن اندازه
بی‌اهمیت هستند که دست به انجام دادنشان نزنی، نه آنقدر پرارزش و حیاتی که
غیر از انجام
سردار سلیمانی خطاب به ترامپ قبل از شهادتش : "ما ملت شهادتیم ، ما ملت امام حسین ایم. بیا . مرد این میدان ما هستیم برای شما"
سردار سلیمانی به دستور مستقیم شخص حرام زاده ای چون ترامپ (یزید زمان ) به شهادت می رسد.
هنوز سالگرد شهادت حاج قاسم نرسیده است که عصر عاشورا تداعی می شود. شخص خود فروخته ای چون محمدجواد ظریف ، همانند طمعکارانی که عصر عاشورا ، حرمت اهل بیت (ع) را نیز نگه نداشتند و گوشواره را با گوش فرزندان امام حسین(ع) می کندند. به طمع غنیمت احیای آ
آرامش داشتن، جمله ای انگیزشی یا مثبت نیست که به دیوار خانه ات بچسبانی یا بی اعتنا از این قاعده رد شوی؛ اگر نمی خواهی عقل و شعورت از کار بیافتد و همانند احمق ها دست به تصمیم گیری و بعد دچار پشیمانی شوی لازم است که ذهنت را خالی از دغدغه و تشویش نگه داری.

وقتی عقلت از کار می افتد
در اینجا بحث از آدم های احساسی یا منطقی نیست چرا که احساسی ترین آدم ها هم دارای عقل هستند و بر مبنای آن تصمیم میگیرند. در اینجا حرف از کسی است که گرفتار یک احساس یا دغدغه
مدل V نیز به عنوان مدل تأیید و اعتبار سنجی (V&V) شناخته می شود. در این مرحله ، هر مرحله از SDLC باید قبل از شروع مرحله بعدی تکمیل شود. این روند، طراحی متوالی همانند مدل آبشار را دنبال می کند.
حال سوال این است که اگر مدل وی همانند مدل آبشاری است، پس چرا از مدل وی استفاده می کنیم؟
بگذارید نکته بعدی را بیان کنم که چرا ما به این مدل، مدل تأیید اعتبار و اعتبار سنجی احتیاج داریم.
این مدل بر معایبمدل آبشار غلبه می کند. در مدل آبشار ، ما دیدیم که تستره
روزگار آهنی همان روزگاری است که دل ها از آهن سخت تر ، مهربانی ها از برف هم سردتر ، محبت ها از سنگ هم سخت تر و علاقه ها از نادانی رویش می کنند .
روزگاری که انسان به مقام و منسب شناخته می شود ؛ طوری که ارزان ترین جنس ، آدم است . دین و اعتقادات از هم گسیخته شده اند ، لباس های شرم و حیا برداشته شده اند ، شعور ها به درجۀ صفر رسیده اند ، وجدان در آتش بی وجدانی سوخته اند و تمامی انسانیت ها از بین رفته است .
روزگاری که انسان ها همانند ربات زندگی می کنند و هما
البته داشتن مژه هایی بلند ریشه ی ژنتیکی داشته البته این بدان معنا نمی‌باشد که شخصی که دارای ژن عالی نمی‌باشد نمی تواند از مژه های بلند سود پیروز شود .
با دقت به پژوهش ها انجام شده رابطه مستقیمی تغذیه و رویش و تندرست موی از جمله رویش پرسرعت مژه وجود دارد، براین اساس در شرای شخصی به میزان کافی از ویتامین های محلول در چربی همانند تیم ویتامین های B از گزاره ویتامین B12 ، ویتامین C و کلاژن ها استفاده نکند، ممکن می‌باشد تندرست مو خویش را به خطر بیان
مک اند چیز یک خوراکی ساده و راحت است که ترکیبی از دو ماده ماکارونی و پنیر است که روی هم مک اند چیز گفته می‌شود. این ماده با پاستای ماکارونی و سس پنیری که بیشتر پنیر چدار است، درست می‌شود. این غذا را می‌توان با مواد دیگر همانند نان سوخاری، گوشت و سبزیجات هم درست کرد.برترین‌ها: مک اند چیز یک خوراکی ساده و راحت است که ترکیبی از دو ماده ماکارونی و پنیر است که روی هم مک اند چیز گفته می‌شود. این ماده با پاستای ماکارونی و سس پنیری که بیشتر پنیر چدار
سلام دوستان عزیز کنکوری 
امیدوارم حالتون عالی باشه و حسابی آماده باشید برای ترکوندن کنکور 
خیلی هاتون برام ایمیل فرستادید و کارنامه های سنجش رو دیدم 
دوستان سنجش صرفا یک آزمون شبیه سازی شده برای کنکور هست که شما رو از لحاظ روانی و فیزیکی در شرایطی همانند کنکور قرار میده بچه ها اگر نتایج دل خواه در این ازمون کسب نکردید نگران نباشید و اگر عالی شده هم دیگه فکر نکنید اخر خط هست نه سوت پایان دقیقا خود کنکوره تا اون موقع باید تلاش کنید 
در این بر
جالب است بدانید ایمپلنت ها می توانند مانند دندانهای طبیعی ما عمل کنند و جایگزین آنها شوند یعنی حتی شما می توانید آن ها را تمیز کرده و همانند دندانهای طبیعی خود به آنها غذا بخورید، بدون نگرانی در این مقاله قصد داریم تا به این نکته بپردازیم که استفاده مناسب از ایمپلنت دندان برای افراد در چه زمان است.

ادامه مطلب
بار الهےٰ…مهربانیت همانند امواج دریا پے در پے…
ساحل وجودم را در بر مےگیردو به دستِ قدرت تو ،تمام تیرهاے بلا شکستہ مے شود…
تو هر زمان با من و در کنار من بوده ایےو من در “گهواره ے” محبتت چه آسوده آرام گرفتہ ام…
پس ای “خداے “مهربانم…به ذکر نام زیبایت
و نیایش لحظہ هایت ،وجود زمینیَم را ملکوتے گردان…تا آنچہ تو میخواهے باشمو از آنچہ من هستم “رها” شوم ،که تو… بے نیاز و من “غرق” نیازم
سیارک جنجالی از کنار زمین بی‌خطر گذشت/ سال ۲۰۷۹ با فاصله‌ای نزدیک‌تر بازمی‌گردد
به گزارش ایسنا و به نقل از ناسا، سیارک ۵۲۷۶۸ (۱۹۹۸ OR۲) که در سال ۱۹۹۸ توسط اخترشناسان رصد شد روز گذشته ۲۸ آوریل از کنار زمین عبور کرد.
بنا بر گفته دانشمندان این سیارک تقریبا دو کیلومتر قطر دارد و هر ۴.۱ ساعت یک بار می‌چرخد. نکته جالب درباره این سیارک این است که در تصویری که اخیرا از این سیارک منتشر شده به نظر می‌رسد این سیارک همانند انسان‌ها در این زمان(شیوع وی
‍ #کتابی مفید در زمینه ی #سیگنالها و سیستم ها#نام کتاب :Signals &Systems with MATLABنام نویسندگان: Won Y . Yang ,J. Heo
#خلاصه ای از کتاب:هدف اصلی این کتاب این است که مخاطبین و خوانندگان کتاب را برای موضوع های پیشرفته ای همانند پردازش سیگنال، ارتباطات و تسلط داشتن نسبت به مفاهیم اولیه ی سیگنالها و سیستم ها آماده کند. همچنین با استفاده از متلب و ابزار های طراحی انالیز سیگنالها را نشان می دهد. نه تنها ابزار های آنالیز چهار فوریه را بیان می دارد-CTFS ( سری فوریه ی زمان
زمان کند میگذره وقتی منتظری.زمان تند میگذره وقتی دیرت شده.زمان کشنده ست وقتی غمگینی.زمان کوتاهه وقتی خیلی شادی.زمان بی پایانه وقتی دردی داری.زمان طولانی میگذره وقتی بی حوصله ای.توجه کن:زمان با توجه به اتفاقات درون تو می گذره نه عقربه های ساعت!
حجاب آقایان
درسته که طبق دستور اکید دین مبین اسلام شرعا رعایت حجاب از جانب خانوم ها واجب است. اما برآقایون هم واجب است که پوششی مناسب داشته باشند. همانطور که بی حجابی جنس مونث موجب فضایی محرک و گناه آلود در جامعه میشه ، پوشش نامناسب جنس مذکر هم به طبع خود اثرات منفی خودش رو بجا خواهد گذاشت.  
جوانانی در مکان های عمومی مشاهده می شوند با پوششی نامناسب، که نه تنها هیچ سنخیتی با تمدن و فرهنگ چند هزار ساله و اصیل ایرانی نداشته بلکه با دین اسلام هم م
بدن ما همانند یک ماشین است که در شرایط مطلوب، هفت چاکرای اصلی و نادی‌های مربوط شان به درستی فعالیت می‌کنند. علاوه بر هفت چاکرای اصلی، چاکراهای فرعی دیگری هستند که بر اساس دستورات گرفته شده از هفت چاکرای اصلی، فعالیت می‌کنند.
☯️ انسان در هنگام تولد یعنی زمان نوزادی چاکراهای تاج و نافش بسیار فعال هستند و به صورت منابع جذب اطلاعات عمل می‌کنند. در طول این دوره ( کودکی ) طفل به طبیعت نزدیکتر است و از دنیایی که ما می شناسیم دور است.
همراه با بزرگ
ترس از مه
به قلم یاسمین فرح زاد
ژانر: عاشقانه-طنز
تعداد صفحات:642
منبع:رمانکده
خلاصه:
دانلود رمان ترس از مه من قول میدم که فراموشت کنم اما قول نمی دم زیر قولم نزنم. سرگردانم سرگردان! همانند بچه آهوی بی دفاع که در جنگلی مه آلود، در پی مادر اش است و شکارچیان در فکر صید کردنش. دو پای کوچک دارم و قلبی بزرگ که می تپد برای تو و کل معادلات زمین و زمان رو ویران می‌کند.
دانلود PDF

به نام خدایی که نزدیکتر از رگ گردن به بندگانش است و صدای آنها را میشنود قبل از آنکه خودشان بشنوند.
اما بعد 
انسان ها موجوداتی هستند که از پدر و مادر زاده میشوند و بعد از سپری کردن چند سالی در دنیا خواهند مرد.
هزاران سال است که همین بوده و ملیارد ها آدم بر روی زمین آمدند و هزاران تمدن بزرگ و کوچک را به وجود آوردند و امروز اثری از انان نیست.
همه آن انسان ها آرزو هایی داشتند و برای رسیدن به اهدافشان تلاش میکردند درست مثل تک تک ما.
واقعیت این است که م
کسی با زبانش، شلاق بر افکارِ دیگری می‌زند؛ دیگری می‌شنود و هیچ نمی‌گوید، تنها درونِ سطوحِ جیوه‌ای، افکارهِ آغشته به خونش را نظاره می‌کند؛ نفرت درون خسته‌اش را می‌لرزاند، گویی که زلزله‌ای هزاران ریشتری درونِ شهرِ افکارش به تکاپو افتاده است، گویی که حمام خونی سرتاسر وجودش را فرا گرفته است، گویی که خواهانِ خون‌خواهی از تمام زبان‌هایی است که چنین قیامتی را به هیچ چشم‌داشتی به پا داشته‌ است. چرخ دنده‌های جوژه در حال حرکتند و عقربه‌ها
   اکسل، نرم افزار محبوب و بسیار کاربردی مجموعه ی آفیس شرکت ماکروسافت است که در زمینه های بسیاری کاربرد داشته و گروه های وسیعی از جمله حسابداران، حسابرسان، مدیران مالی و فروش و تمام کسانی که با گزارش دهی سر و کار دارند را در بر می گیرد.
حال  با توجه به روند آموزش مهارت های مربوط به امور مالی و فروش برآن شدیم تا آموزش این نرم افزار را برای کاربران عزیز شروع کنیم.
----------------------------------------------------------------------
اکسل کاربردی: چگونه خطوط شبکه بندی (Gridlines) ر
سلام  
طاعاتتون مورد قبول درگاه حق تعالی  
پس از پایان ختم جزءهای قرآن تصمیم گرفتم که همانند سال های پیش ختم سوره های قرآن هم بگذارم 
نیت ختم : هدیه به اموات مدنظرتون هست 
تعداد قرائت : ۱ بار
زمان قرائت : زمان تعیین نکردم هر موقع تونستین در یکی از روزهای ماه رمضان
برای دیدن فهرست سوره های قرآن کلیک بفرمایید 
ادامه مطلب
سیاه‌چاله ناحیه‌ای از فضا -زمان با گرانشی چنان نیرومند است که هیچ چیز حتی ذرات و تابش‌های الکترومغناطیسی مثل نور — نمی‌توانند از میدان گرانش آن بگریزند. نظریه نسبیت عام آلبرت انیشتین  پیش‌بینی می‌کند که یک جرم به اندازه کافی فشرده شده، می‌تواند سبب تغییر شکل و خمیدگی  فضا-زمان و تشکیل سیاهچاله شود. مرز این ناحیه از فضازمان که هیچ چیزی پس از عبور از آن نمی‌تواند به بیرون برگردد را افق رویداد می‌نامند. صفت «سیاه» در نام سیاه‌
الگوهای مثلث معمولا از الگوهای ادامه دهنده به شمار می روند اما گاهی اوقات همانند الگوهای برگشتی نیز عمل می کنند. الگوهای ادامه دهنده نشان دهنده این موضوع هستند که روندهای خنثی در طی فعالیت های قیمت، چیزی جز یک توقف مقطعی قیمت نمی باشند و پس از آن روند دوباره در همان جهت قبلی خود به حرکت ادامه خواهد داد. این مسئله وجه تمایز اصلی این نوع الگو با الگوهای برگشتی می باشد. تفاوت دیگر الگوهای برگشتی با الگوهای ادامه دهنده در طول دوره زمانی آنها می
جهانی با ویژگی های خاص 

آنچه از مجموع آیات و روایات بدست می‌آید آن است که جهان هنگام رجعت، جهانی است با ویژگی‌های خاص به خود، که نه به طور دقیق شبیه به جهان دنیاست و نه همانند جهان آخرت است، در عین حال، برزخ هم نیست.
علامه طبابطبایی در تفسیر المیزان، قیامت را در بالاترین درجه‌ی کشف و شهود دانسته و رجعت، در مرتبه‌ی میانی و پایین تر از این دو ظهور حضرت حجت است.(۱)
بنابراین اگر چه رجعت در همین دنیای مادی اتفاق خواهد افتاد، اما ویژگی‌های خاصش آ
جهانی با ویژگی های خاص 

آنچه از مجموع آیات و روایات بدست می آید آن است که جهان هنگام رجعت،جهانی است با ویژگی های خاص به خود ، که نه به طور دقیق شبیه به جهان دنیاست و نه همانند جهان آخرت است، در عین حال، برزخ  هم نیست.
علامه طبابطبایی در تفسیر المیزان، قیامت را در بالاترین درجه ی کشف و شهود دانسته و رجعت، در مرتبه ی میانی و پایین تر از این دو ظهور حضرت حجت است.(۱)
بنابراین اگر چه رجعت در همین دنیای مادی اتفاق خواهد افتاد ،اما ویژگی های خاصش آن را
جهانی با ویژگی های خاص 

آنچه از مجموع آیات و روایات بدست می آید آن است که جهان هنگام رجعت،جهانی است با ویژگی های خاص به خود ، که نه به طور دقیق شبیه به جهان دنیاست و نه همانند جهان آخرت است، در عین حال، برزخ  هم نیست.
علامه طبابطبایی در تفسیر المیزان، قیامت را در بالاترین درجه ی کشف و شهود دانسته و رجعت، در مرتبه ی میانی و پایین تر از این دو ظهور حضرت حجت است.(۱)
بنابراین اگر چه رجعت در همین دنیای مادی اتفاق خواهد افتاد ،اما ویژگی های خاصش آن را
کوددهی و تغذیه نخل ماداگاسکار
همانند سایر گیاهان آپارتمانی به کود نیاز دارد ولی سعی کنید در کوددهی زیاده روی نکنید و دو مرتبه در سال آن هم اوایل بهار و اوایل تابستان اقام به کوددهی کنید شما می توانید از کود کامل گیاهان آپارتمانی به مقدار یک قاشچ غذاخوری در یک لیتر آب استفاده کنید.
مشکلات کوددهی زیاد : اگر شما در تغذیه گیاه زیاده روی کنید باعث سوختگی نوک و حاشیه برگها میشود و اگر این روند را ادامه دهید در نهایت موجب مرگ گیاه شما خواهد شد.
تعوی
سیاه‌چاله ناحیه‌ای از فضا -زمان با گرانشی چنان نیرومند است که هیچ چیز حتی ذرات و تابش‌های الکترومغناطیسی مثل نور — نمی‌توانند از میدان گرانش آن بگریزند. نظریه نسبیت عام آلبرت انیشتین  پیش‌بینی می‌کند که یک جرم به اندازه کافی فشرده شده، می‌تواند سبب تغییر شکل و خمیدگی  فضا-زمان و تشکیل سیاهچاله شود. مرز این ناحیه از فضازمان که هیچ چیزی پس از عبور از آن نمی‌تواند به بیرون برگردد را افق رویداد می‌نامند. صفت «سیاه» در نام سیاه‌
مسابقات صعود تپه.
این بازی همانند نسخه قبل خود، بر اساس قوانین فیزیک و نیوتون ساخته شده
است و در آن شما می بایست اتومبیل ها و موتورسیکلت ها را در مسیر هموار و
پر پیچ و خمی که در انتظارتان است سالم به مقصد برسانید و در بازی کوچکترین
حرکت اضافی متناقض با علم فیزیک باعث واژگون شدن شما خواهد شد! اگر دوست
دارید با بیل نیوتن همراه شوید و یک بازی معتادکننده را در اندرویدفون خود
تجربه کنید بدون شک Hill Climb Racing 2 نظرتان را جلب خواهد نمود!
ادامه مطلب
دستگاه اس اچ آر مخفف Super Hair Removal می‌باشد که از جدیدترین تکنولوژی روز برای از بین بردن موهای زاید استفاده می‌شود. در دستگاه اس اچ آر از روش تلفیق دو روش IPL و لیزر دایود است. که اس اچ آر SHR از لیزر منبع نور همان لامپ زنون استفاده شده در IPL ها می‌باشد ولی با این تفاوت که همانند لیزر دایود قادر است در هر ثانیه ۲۰ شات شلیک کند. اما به هر حال در خرید دستگاه اس اچ آر نباید شک کرد چرا از بهترین و جدیدترین تکنولوژی روز در دنیا برای ساخت دستگاه اس اچ آر استف
رستاخیز (به انگلیسی: Doom) یکی از بزرگ‌ترین و تأثیرگذارترین بازی‌های
رایانه‌ای در سبک اول شخص است که نخستین سری آن در سال ۱۹۹۴ توسط شرکت
آی‌دی سافت‌ویر (id software) روانه بازار شد.
در نگاه کلی، Doom تشکیل شده از خون، آتش، اسلحه، اهریمنان. لیست وسیعی
از ابزار کشتار جمعی مانند ارّه برقی، شات‌گان‌، اسلحه‌های فضایی و
اتوماتیک بدون هیچ حد و مرزی در اختیار کاراکتر قرار خواهند داشت. تمام این
ابزار به سیل عظیم و بی‌پایانی از انفجارهایی از دل، روده و
بهترین مارک ریمل کوتاه کردن مژه همانند موهای دیگر بخش های تن می‌تواند اثر گذار واقع شود. اثرات کوتاه کردن موی معمولا با رویش سریعتر و ضخامت طولانی تر یاروهمدم میباشد، اکنون سوال این میباشد کوتاه کردن مژه همین نتیجه ها را خواهد داشت؟
نکته ای که بایستی به آن اعتنا ویژه ای داشت این میباشد که کوتاه کردن مژه نسبت به کوتاه کردن موهای رمز کندتر خواهد بود و این برهه زمانی دوره ممکن میباشد شمارا هم ناامید نماید و شیوه قابل قبولی برای پرپشت شدن مژه
موضوع:مقایسه ی دیوار با قفس ➖➖➖➖➖➖ @ensha اشکهایم بر روی گونه هایم غلطیدند. چهره ام خیس از اشکهایی بود که با هر عبورشان مانند خنجری گونه هایم را خراش می دادند. من در قفسی که به دور خود کشیده بودم، تنها بودم. هیچ هم صحبتی نبود جز دیوار..... دیوار..... یا بهتر بگویم قفس من. قفسی که میان من و آرمان هایم بود. غولی که همانند قفسی هر روز مرا بیشتر در خود فرو می برد،و انگار به دور خیالاتم حصاری کشیده بود، تا اسب خیالم یارای پرواز نداشته باشد. شاید پس از خو
تا تو حقارت خود نپذیری آغاز به بزرگ شدن نمی‌کنی. تا تو ندانی کمی، کودنی، کوچکی، عزم عظمت نمی‌کنی. سفیران از راهها گذشته‌اند ای طفل نازپرورده‌ی گهواره‌نشین. تو خود را همانند ایشان مدان. تو نیز باید از راهها بگذری.

اوهام همانند می‌کند. می‌گوید من نیز چون او رفته‌ام. نه، تو هیچ نرفته‎ای. تو به سراب یازیده‌ای، تو سرابِ رفتن کرده‌ای. چرا که کبر، چرا که حسد، رفتن نمی‌داند، ماندن می‌داند و ثبات می‌داند، بر آنچه که نیست. 
کودن، قیاس می‌کند.
با پیروزی انقلاب اسلامی به رهبری امام خمینی (ره) مساجد همانند دوران صدر اسلام جایگاه واقعی  خود را بازشناختند. به طوری که نیروهای فعال در مساجد به طور مستقیم در متن انقلاب شرکت جستند .به گونه ای که از ان پس مساجد نقش پایگاه ارتباطی مردم را به عهده داشتند.و در شرایط حساسی گه نهضت اسلامی فاقد هرگونه تشکلات منطبق با معیار های اسلامی  بود مساجد توانستند این نارسایی مهم را جبران کرده و به انسجام نیروهای مردمی بپردازد.علاوه بر این بسیاری از برنام
داوطلبانی که اسامیشان جز پذیرفته شدگان مرحله انتخاب رشته دکتری دانشگاه آزاد است برای شرکت در جلسه مصاحبه باید مطابق زمانبندی مصاحبه دکترا با آزمون دانشگاه آزاد ۹۹ در جلسه مصاحبه حاضر شده تا صلاحیت علمی و آموزشیشان برای تحصیل در دانشگاه تائید شود . به نقل از سایت مشاوره آزمون دکتری هیوا ، سال گذشته مرکز سنجش و پذیرش زمان مصاحبه دکتری دانشگاه آزاد را از طریق سایت azmoon.net به اطلاع داوطلبان رساند . پیش بینی می شود تاریخ مصاحبه دکتری دانشگاه آزا
‍ #کتابی مفید در زمینه ی #سیگنالها و سیستم ها#نام کتاب :Signals &Systems with MATLABنام نویسندگان: Won Y . Yang ,J. Heo
#خلاصه ای از کتاب:هدف اصلی این کتاب این است که مخاطبین و خوانندگان کتاب را برای موضوع های پیشرفته ای همانند پردازش سیگنال، ارتباطات و تسلط داشتن نسبت به مفاهیم اولیه ی سیگنالها و سیستم ها آماده کند. همچنین با استفاده از متلب و ابزار های طراحی انالیز سیگنالها را نشان می دهد. نه تنها ابزار های آنالیز چهار فوریه را بیان می دارد-CTFS ( سری فوریه ی زمان
ثبت موسسه انتفاعی/ غیرانتفاعی
برای ثبت موسسه نیز همانند ثبت شرکت بایستی برخی اصول انجام شود.در ابتدا و قبل از توضیحات درباره نحوه ثبت موسسه,تعریف جامع و کاملی درباره موسسه بیان می کنیم. به طور کلی
موسسات نیز همانند شرکتها قبل از انجام فعالیتهای قانونی بایستی به ثبت برسند با این تفاوت که موسسات بر خلاف شرکتها فعالیت های غیر تجاری انجام می دهند. موسسات به دو دسته کلی تقسیم می شوند و اکثرا برای رسیدن به اهداف غیر تجاری مانند امور علمی ,ادبی 
نام فارسی: حافظه
ژانرها: پزشکی، خانوادگی، درام، زندگی، عاشقانه، قانون
تعداد قسمت ها: 16
شبکه: tvN
کشور: کره جنوبی
روزهای پخش: جمعه, شنبه
تاریخ پخش: ۲۸ اسفند ۱۳۹۴ - ۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۵
مدت زمان: 1 ساعت 5 دقیقه
عنوان بومی: 기억
دیگر اسامی: Gieok
کارگردانان: Park Chan Hong
نویسندگان: Kim Ji Woo
خلاصه داستان: پارک ته سوک یک وکیل بسیار موفق است که می فهمد آلزایمر دارد و به زودی تمام خاطرات او محو خواهند شد. اما او در تلاش است تا از این کار جلوگیری کند و از ارزش های
نیاز انسان به آب همانند نیاز به غذا مهم و از نیازهای اصلی او به شمار می رود پس از به وجود آمدن انسان و تشکیل تمدن های اولیه محل زندگی وکشاورزی را بگونه ای انتخاب کردند که در اطراف منابع آبی قرار بگیرند تا بتنوانند نیازهای خود را براورده کنند.در آن زمان بود که اهمیت آب برای شرب ، کشاورزی و استفاده های دیگر برای انسان مشخص شد و بدین گونه تنوانستند از آب نه تنها برای شرب و استحمام بلکه برای مقاصد دیگر استفاده کنند که تا به امروز پیشرفت های خوبی د
هوا تاریک میشود و پشت پنجره ی خیال مینشینم 
نگاهم به انتهای خیابان دوخته میشود...
خالی!
پوچ!
همانند وجودم!
سکوت عمیقی بر همه جا حاکم است...
اما صدای کلاغ های پارک رو به رو... 
چقدر همه چیز بی معنا...
چقدر همه چیز غم‌انگیز...
سردرد امانم را برید...
در عمق این تاریکی گم شدم... 
صدایی در من گفت: «...»
#حدیث_مهدوی
کلام امام زمان
إنّ فضل الدّعاء والتسبیح بعد الفرائض علی الدّعاء بعقیب النّوافل کفضل الفرائض علی النوافل
ای شیعه ما 
فضیلت تعقیب دعا و تسبیح بعد از نمازهای واجب نسبت به بعد از نمازهای مستحبی همانند فضیلت نماز واجب بر نماز مستحب می‌باشد.
منابع:الإحتجاج على أهل اللجاج (للطبرسی) / ج 2 / 487 / ذکر طرف مما خرج أیضا عن صاحب الزمان ع من المسائل الفقهیة و غیرها فی التوقیعات على أیدی الأبواب الأربعة و غیرهم ..... ص : 479وسائل الشیعة / ج 6 / 490 / 31 - با
 1- دوری از عوامل بیماری زا
 اولین قدم برای شما دوری از شرایطی است که باعث تشدید آلرژی شما می شود.همچنین شرایط زیر را برای خود همیشه لحاظ کنید.پنجره خانه را بسته نگه دارید.سعی کنید زمان محدودی خارج از منزل بمانید.وقتی مجبور هستید برای مدت زمان زیادی خارج از منزل باشید و در این روزها گرده افشانی گلها و درختان در سطح بالایی قرار دارد حتماً از یک ماسک استفاده کنید.از دود تنباکو جدا اجتناب کنید زیرا این عامل می تواند علائم بیماری را تشدید کنند. 
2-
پیامبر گرامی اسلام در کلامی زیبا، نماز را به سر انسان تشبیه نموده و می فرماید: جایگاه نماز در دین، همانند جایگاه سر در بدن است.
این تشبیه زیبا، در کلام نورانی حضرت بدین خاطر است که، در بدن آدمی هر عضوی از اعضاء بدن به نوبه ی خود، وظیفه ای مهمّ را عهده دار هستند، ولی در این میان نقش سر، از همه مهمّتر است، زیرا مغز که فرمانده ی بدن بوده و تصمیم گیری ها در آن انجام می گیرد، در سر انسان قرار گرفته است..
بنابراین به یقین می توان گفت: بدن منهای سر، موجو
اینجا از خاطرات اتفاقات مهم و عجیبی که در راه انجام چالش هایم دارم مینویسم....
می نویسم تا حداقل در یاد خودم بماند
می نویسم تا اگر کسی خواست راهی شبیه راه من را برود تجربه داشته باشد
مینوسیم چون همانند هر انسانی علاقه به بقا دارم... واین راهی از راه های بقاست!
روغن موتور سیکلت 125 برای اینکه تجهیزات داخلی موتور 125 به راحتی در کنار یکدیگر حرکت نمایند، مورد استفاده قرار می گیرد.روغن موتور سیکلت 125 نیز همانند دیگر تجهیزات موتور سیکلت 125 باید به صورت تخصصی انتخاب و خریده شود. در خصوص زمان تعویض روغن موتور سیکلت، متاسفانه برخی افراد بر این تصورند که این فرآیند زیاد مهم نیست؛
در صورتی که با عدم تعویض به موقع و همچنین خرید روغن موتور سیکلت 125 نا مرغوب، ممکن است آسیب های جدی به تجهیزات درونی موتور سیکلت 125
#حدیث_مهدوی
امام حسین(ع)
«اما ان الصابر فی غیبته علی الأذی و التکذیب، بمنزلة المجاهد بالسیف بین یدی رسول الله صلی الله علیه و آله».
«کسی که در زمان غیبت به آزار و انکار دشمنان صبر کند همانند کسی است که در محضر رسول اکرم صلی الله علیه و آله و سلم جهاد کند».
کمال الدین صدوق/ ص317
زمان آدم را به خیلی چیز ها عادت میدهد. اولش باورش سخت است ولی هرچه که زمان رو به جلو می رود میبینی که عادت کرده ای. عادت برای چیزی که آن اول برایت غیر ممکن و سخت بوده. باید به قدرت زمان ایمان آورد و بدانیم که زمان همه چی را درست می کند حتی چیزهایی قرار با رفتنشان جانمان را از ما بگیرند...
در جبر، عملیات (جمع ، تفریق ، ضرب و تقسیم) که روی متغیرها انجام می شود، همانند عملیات انجام شده بر روی اعداد است. با این حال، هنگام انجام این عملیات بر روی مسائل، قوانین متفاوت وجود دارد. با آموختن این قوانین ویژه می توانید به راحتی عبارات جبری را حل کنید. در این بخش از مجله آرموو نگاهی داریم به ۸ روشی که می تواند در حل مسائل درس جبر و احتمال به شما کمک کند.

۱)عبارات را با توان مثبت ساده کنید
یک توان به سادگی به شما می گوید که چند بار پایه (تعداد
برای اینکه خوب به نظر بیای لازم نیست منو خراب کنی.
این یه قانون ساده را من از دوازده سالگی نتونستم به خواهرم یاد بدم و حالا اون 27سالشه و من دیگه امیدی ندارم که بتونم اینو بش یاد بدم.
پیرزن کهنسالی خواهم شد و هنوز صبح ها با صدای چغلی کردن خواهرم به مادرم بیدار خواهم شد.
قرعه کشی فصل جدید سری آ، روز دوشنبه 29 جولای برابر با 7 مرداد از ساعت 20:15 به وقت ایران در شهر میلان برگزار می شود.
قرعه کشی این رقابت‌ها بدون دخالت انسان و با استفاده از نرم افزارهای دقیق و به صورت کاملا تصادفی مشخص شود. لازم به ذکر است با تایید سازمان لیگ سری آ، زمان تعطیلات کریسمس به روال سابق برگشته است و دیگر همانند دو فصل اخیر، سری آ همچون لیگ برتر انگلیس به صورت باکسینگ دی داشت و به طور فشرده برگزار نمی شود، و تیم ها از 23 دسامبر 2019 تا 5 ژان
 بررسیهای متعددی در مورد اثر ابتلا به سرماخوردگی بر بیماریهای سی اف انجام شده است. بر اساس این تحقیق و سائر تحقیقات مشابه به این نتیجه رسیده اند که ابتلا بیماران سی اف به ویروس سرماخوردگی چند اثر نامطلوب بر روی بیماران سی اف دارد:1: عملکرد ریوی این بیماران را کاهش میدهد2:ریسک ابتلا به عفونتهای میکروبی از جمله سودوموناس و استاف را افزایش میدهد3: مدت زمان بستری بیمار در بیملرستان افزایش می یابد4 مدت زمان مصرف انتی بیوتیک تزریقی در بیماران بست
زندگی انسانها در گذر زمان دچار تغییرات عظیمی شده  و دوره ها گوناگون را گذرانده است.سازمانها نیز همانند انسانها دوره های گوناگون را از حالت ایستا تا حالت پویا گذراننده اند اما سازمانهایی این مرحله با موفقیت سپری می کنند که مشکلات وراههای عبور از آن را شناخته باشند. محیط ثابت یا ایستا  که در آن همه  تغییرات ودگرگونی ها قابل پیش ینی است و نیازمند استراتژی خاصی نیست اما در محیط های پویا بحث فرق می کند زیرا سازمان وارد دنیایی جدید می شود که مشکل
{امام زمان(عج) از منظر روایات - شماره 39}

مدعیان انتظار

پیش از ظهور افراد زیادی ادعای یاری حضرت را دارند اما هنگام عمل، ایشان را یاری نمی کنند...
امام صادق(ع) میفرمایند: "هنگامی که قائم خروج میکند، کسی که به نظر خویش، اهل این کار بود از این کار بیرون میرود و کسی که همانند پرستندگان آفتاب و ماه است در این کار داخل می شود."
[غیبت نعمانی، باب ١٣، صفحه ٢٥١]

عکس نوشته در ادامه مطلب 
ادامه مطلب
چغاله بادام همان بادام نارس است. اما هم میوه نوبر بهار است و هم خوردنش کیف می‌دهد. جوانی که درراه خدا کشته شود، ثمر وجودش در دنیا؛ همانند میوه‌ی نوبرانه بهار است. اما اگر آدمی این توفیق را داشته باشد که عمر بیش‌تری کند و اغلب اوقاتش صرف خدمت به خلق خدا و رشد توحیدی گردد، میوه‌ی دلش می‌شود بادام.
* تریبون چرا ساخته شده است ؟۱. نحوه ایستادن شما را مخفی می کند۲. حس تسلط در ارائه مطالب (هر دو دست را روی تریبون گذاشته اید)۳. ایجاد تمرکز از طرف مخاطب (یعنی همه مخاطبین به این قسمت توجه کنید)۴. متنی را که پیشاپیش آماده کرده اید می توانید پیش رو داشته باشید .۵ . استرس و اضطراب را کاهش می دهد (همانند سنگر عمل می کند و انگار شما در جایی مصون و ایمن هستید)
مثل اخلاق در انسان همانند مثل خون در رگ است
اخلاق وارسته و خُلق نکو دوستت افزاید و اخلاق بد دشمنت زاید
مکارم اخلاق زبان و بیان را کنترل می کند و بر قوای زبان فرمــــان
می دهد که هر آن چیز را نباید گفت و هر سخن را نباید شنفت
ادامه مطلب
آموزش روش های حذف اکانت تلگرام ( دیلیت اکانت تلگرام)
حذف اکانت تلگرام به دلیل عدم دسترسی سریع و واضح به گزینه های حذف برنامه همانند حذف اکانت اینستاگرام از جمله مشکلاتی می باشد که برای کاربران در فضای مجازی وجود دارد.
در این مقاله میخوانید :

دلیل حذف حساب کاربری تلگرام
سرویس پیام رسان تلگرام ، محبوب یا منفور ؟
حذف اکانت تلگرام برای رفع ریپورت
نکات لازم به دانستن قبل از حذف اکانت تلگرام
حذف اکانت تلگرام از طریق سایت خود برنامه
ویدیو آمو
 1- دوری از عوامل بیماری زا
 اولین قدم برای شما دوری از شرایطی است که باعث تشدید آلرژی شما می شود.همچنین شرایط زیر را برای خود همیشه لحاظ کنید.پنجره خانه را بسته نگه دارید.سعی کنید زمان محدودی خارج از منزل بمانید.وقتی مجبور هستید برای مدت زمان زیادی خارج از منزل باشید و در این روزها گرده افشانی گلها و درختان در سطح بالایی قرار دارد حتماً از یک ماسک استفاده کنید.از دود تنباکو جدا اجتناب کنید زیرا این عامل می تواند علائم بیماری را تشدید کنند. 
2-
 بررسیهای متعددی در مورد اثر ابتلا به سرماخوردگی بر بیماریهای سی اف انجام شده است. بر اساس این تحقیق و سائر تحقیقات مشابه به این نتیجه رسیده اند که ابتلا بیماران سی اف به ویروس سرماخوردگی چند اثر نامطلوب بر روی بیماران سی اف دارد:1: عملکرد ریوی این بیماران را کاهش میدهد2:ریسک ابتلا به عفونتهای میکروبی از جمله سودوموناس و استاف را افزایش میدهد3: مدت زمان بستری بیمار در بیملرستان افزایش می یابد4 مدت زمان مصرف انتی بیوتیک تزریقی در بیماران بست
تو این دوره و زمونه از هر کدوم از بچه ها بپرسی کی قهرمانه و چه کسی قویه اکثرا قریب به اتفاق جواباشون یکیه:
یکی میگه اسپایدر من ، اون یکی میگه بن تن ، یکی دیگه میگه زورو و.....
همیشه دوست داشتم یکیشون بگه امام زمان عج
ولی تعداد زیادیشون اصلا اسمی از امام زمان عج به گوششون نخورده و اصلا نمیدونن ایشون کی هستن(میگم تعداد زیاد چون تک و توکی پیدا میشه کسی که شناخت داشته باشه)
خب نمیشه بهشون خورده گرفت،چون کم کاری از ما بوده که ایشون رو به صورت درست و واق
بالن در کلش رویال سربازی قدرتمند و کند عاشق هدف گیری تاور ها همانند جاینت است اما برخلاف جان زیاد جاینت او کم جان است???
اما اگر جان زیادی همانند جاینت داشت نمی توانستیم جلوی اورا بگیریم پس کم بودن جان بالن هم به نفع ما است هم به ضرر ما است??
و اگر جانش زیاد بود من فکر میکنم باید اسمش را میزاشتیم ویرانگر???
خب حالا برویم سر نحوه استفاده درست از بالن این سرباز قدرتمند جان کمی دارد و با کوچک ترین آسیب از بین میرود
اما پس از سقوط بالن بمبی که در دستش
ست شمع و صابون در کنار هم جلوه زیبایی برای حمام و دستشویی شما....
در این ست یک طرف صابون همانند شمع طراحی شده که مانند صابون قابل استفاده بوده و تا آخرین قسمت صابون استفاده میشه بدون اینکه طرح روی صابون کم رنگ بشه یا از بین بره ...شمع استفاده شده در ست نیز طراحی روی آن همانند صابون بوده به قطر 6 سانت و ارتفاع 7 سانت که بدون دود و اشک بوده و حدود 10 تا 12 ساعت زمان سوخت دارد... فیلم معرفی ست در کانال تلگرام ما هست و میتوانید ببینید...
قیمت این ست 15000تومان
اسباب بازی در شیراز یکی از پرفروش ترین مشاغل در شیراز است. اسباب بازی در شیراز همانند دیگر شهرها از اهمیت ویژه ای برخوردار است. زیرا زمان زیادی را فرزندانمان را به خود مشغول می کند. بنابراین اسباب بازی در شیراز باید از فروشگاه خوب و قابل اعتمادی خریداری شود. ما در این مقاله چند نمونه از اسباب بازی فروشی های شیراز را به شما معرفی کرده ایم. شما می توانید در این لیست به تمامی فروشگاه های اسباب بازی در شیراز دسترسی داشته باشید. وسایل متعددی به عن
تفاوت بین بوت استرپ و CSS چیست؟
CSS یک زبان یک ظاهر طراحی شده است در حالی که Bootstrap یک چارچوب CSS است. مانند چگونگی جی کوئری یک چارچوب جاوا اسکریپت است. بوت استرپ ممکن است ساده تر از آن استفاده شود، زیرا دارای یک سیستم شبکه جامع با عناصر بسیاری است که قبلا ساخته شده است، بنابراین صرفه جویی در زمان و تلاش برای مردم برای استفاده از آن به جای نوشتن کد خود
بوت استرپ اساسا یک چارچوب  front-end است 
ادامه مطلب
صربستان واقع در جنوب شرقی قاره اروپا که پایتخت آن شهر بلگراد می باشد. گردشگران تور صربستان جالب است بدانند نام این کشور تا سال 2006 مونته نگرو بوده است. صربستان با بسیاری از کشورهای توریستی همانند :از جنوب با آلبانی ، از شمال با مجارستان، از غرب با کرواسی و هرزگوین و از شرق با بلغارستان همسایه می باشند. 
رودخانه دانوب با 2820 کیلومتر درست از قسمت غربی تور صربستان با مرز کشورهای کرواسی و رومانی عبور می کند . در واقع صربستان از مرکز، جنوب و خاور ارو
زمان آغاز فرآیند انتخاب رشته دانشگاه آزاد 99
شرایط لازم برای انتخاب رشته دانشگاه آزاد 99
مشاوره پیشنهادی برای تکمیل لیست دانشگاه آزاد
چگونگی انتخاب رشته دانشگاه آزاد
آخرین اطلاعات از انتخاب رشته دانشگاه آزاد 99
انتخاب رشته دانشگاه آزاد ۹۹ به عنوان یکی از رویدادهای مهم در فرآیند آموزشی کشور قلمداد می شود در سال های اخیر با توجه به ادغام کنکور سراسری و کنکور دانشگاه آزاد زمان ثبت نام کنکور دانشگاه آزاد ۹۹ همانند ثبت نام کنکور سراسری بوده
✳️قلـــب انسان همانند حوضی است ڪه چهار جویبار همیشه آبشان در آن می ریزند...
✳️اگر آب چهار جـویبار پاڪ باشد، قلب انسان را پاڪ و زلال میڪنند
✳️اما اگر آب یڪی یا دو تا یا چهارتاے این جویبارها آلوده باشند قلب را هم آلوده میڪنند.
جویباراول: چشم است
جویبار دوم: گوش است
جویبار سوم: زبان است
جویبار چهارم: فڪر و ذهن
آموزش روش های حذف اکانت تلگرام ( دیلیت اکانت تلگرام)
حذف اکانت تلگرام به دلیل عدم دسترسی سریع و واضح به گزینه های حذف برنامه همانند حذف اکانت اینستاگرام از جمله مشکلاتی می باشد که برای کاربران در فضای مجازی وجود دارد.

ادامه مطلب

دل انسان همانند قلعه ای محکم و قوی از موادی  ساخته شده که هیچ انسانی نمی تواند وارد شود . شما می توانید با این مواد قلعه دلتان را محکم محکم نموده تا هیچ نیرویی نتواند وارد قلعه شود . 
وان مواد چیزی جز ....
خشم ،نفرت گله و شکایت ،غرور و کبر، تعصب ، بدبینی و... نیست 
فقط مواظب باشید در ان احساس خفگی نکنید . 

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها